Autoservisas

Automobilių važiuoklės remontas

Atliekame automobilių važiuoklės remontą už puikų kainos ir kokybės santykį! Tinkamai veikianti automobilio važiuoklė užtikrina komfortišką bei patikimą automobilio valdymą tiek lygia, tiek duobėta kelio danga. Automobilio važiuoklę patartina tikrinti du kartus per metus.

Variklinės alyvos keitimas

Atliekame alyvos keitimo darbus. Alyvos keitimas, tai reguliarus, kiekvienam automobilio varikliui privalomas procesas, kurio metu keičiama alyva ir alyvos filtras.

Kada reikia keisti variklinę alyvą?

Automobilio variklinę alyvą patartina keisti kas 10 000 kilometrų, arba kas vienerius metus. Šie skaičiai galioja tiek dyzeliniams, tiek benzininiams automobilių varikliams.

Stabdžių sistemos dalys

StabdžIų sistemos remontas

Stabdžių sistema – bene svarbiausias automobilio saugumo rodiklis, kuriam būtina reguliari ir kvalifikuota patikra.

Atliekami darbai:

  • Tikrinami stabdžiai
  • Kompiuterinė diagnostika
  • Stabdžių suporto remontas
  • Stabdžių kaladėlių, cilindrų, diskų, būgnų, žarnelių

Ratų suvedimas

Atėjus laikui, ratų suvedimą būtina atlikti kiekvienam automobiliui. Tai lemia važiuoklės susidėvėjimas, neseniai atlikti vairo sistemos ar pakabos remonto darbai, avarijos pasekmės ar sezoninis padangų keitimas. Saugus vairavimas kelyje, tiesiogiai priklauso nuo automobilio techninės būklės. Tai ypač aktualu vairuojant prastomis oro sąlygomis. Norint, kad stabdymo kelias būtų saugus ir manevruojant automobilis išliktų stabilus, pasirūpinkite automobilio ratų suvedimu.

Ratų balansavimas

Padangos reikalauja itin didelio kruopštumo, dėmesio bei priežiūros. Padangos užtikrina tvirtą automobilio ir kelio dangos sukibimą. Daugumos specialistų nuomone, padangų būklė labai svarbi automobilio vairuotojo ir keleivių saugumui.

Ratų balansavimas – tai jo pusiausvyros išlyginimas. Net ir naujai pagaminti ratai gali būti asimetriški, masė juose gali būti pasiskirsčiusi netolygiai. Netinkamai subalnasuotos padangos gali sukelti vibraciją. Norint užtikrinti tolygų apkrovos pasiskirstymą, sumažinti vibaciją ir taip padidinti vairavimo patogumą, būtina tinkamai subalansuoti ratus. Tinkamai subalansuotos padangos užtikrina važiavimo patogumą, bet to pailgėja jų tarnavimo trukmė.

Patartina, kad kartą per mėnesį specialiu slėgio matuokliu būtų patikrinta, ar padangos pripūstos pakankamai. Jei slėgis per didelis arba nepakankamas, padanga greičiau nusidėvi, įkaista, daugiau sunaudojama degalų, netgi kyla padangos sprogimo pavojus. Jei padangos slėgis kinta, ją vertėtų patikrinti.

Taip pat reguliariai tikrinkite padangų protektorių, kad sužinotumėte, kada reikia keisti padangas. Patariama kas 10 tūkst. kilometrų arba pasigirdus įtartinam ūžesiui iš naujo subalansuoti padangas. Nuolat stebėkite protektoriaus dilimą, ar jis dyla tolygiai. Jei pastebite, kad intensyviau dyla išorinėje dalyje, vertėtų sumažinti greitį posūkiuose.